זכויות פרישה לפנסיה

במהלך הפרישה לפנסיה על הלקוחות לבדוק לעומק שהם מקבלים את כל הזכויות שלהם. זכויות פרישה לפנסיה כוללות את כל ההפקדות שהתבצעו במהלך השנים כולל כספי הפיצויים. אחד הדברים המשמעותיים ביותר הוא לחסוך בתשלומים מיותרים על מיסים, לתכנן נכון את ההכנסה לעשרים השנים הבאות לפחות. בשלב הראשון על הפורשים לאתר את כל החסכונות הפנסיוניים וקרנות ההשתלמות. איתור הכספים נעשה היום באמצעות אתרי אינטרנט ייעודיים אך חשוב ביותר לבצע גם בדיקה באופן עצמאי.

בשלב השני על הפורשים לבדוק את כל ענייני המיסים על פדיונות חד פעמיים ולתכנן את מימוש כספי הפנסיה. כיום לא ניתן לבצע את החישובים הנדרשים ללא עזרה מקצועית של יועץ פרישה. יועצי פרישה מעניקים ללקוחות שלהם שירות כולל ומקצועי שעוזר להם לדרוש את כל הזכויות המגיעות להם כחוק.

 

זכויות פרישה לפנסיה

 

יועץ פרישה מקצועי כתוספת לעסק הפרטי

יועצי מס, רואי חשבון וסוכני ביטוח, המוסיפים ייעוץ פרישה לעסק שלהם, מגדילים באופן משמעותי את ההכנסה. כיום כל מי שפורש לפנסיה נדרש ליועץ מיסוי פרישה לשם תכנון הכספים לשנים הבאות. קודם כל צריך לדעת איך לטפל בכספי המיסים, האם כדאי למשוך את מענקי הפרישה? האם זה משתלם עבור הלקוח או שעדיף למשוך את הכספים באופן מדורג לאורך השנים. צריך גם לדעת איך מושכים את רכיב הפיצויים מבלי לשלם יתר על המידה. היועצים עוזרים ללקוחות שלהם לחסוך כספים רבים על תשלומי מס מיותרים.

בקורסים שלנו אנחנו מכשירים אנשי מקצוע בתחום הפיננסי כיועצי פרישה. אצלנו תלמדו את התחום באופן מעמיק כולל התמחות מיוחדת בכלכלת המשפחה. נלמד את כל היבטי המוצרים הפנסיוניים ואיך ניתן לממש אותם. נבצע תכנון מס בפועל על ידי סימולציות והדגמות ונסביר לעומק איך משלבים בין תכנון פרישה לכלכלת משפחת הפורש.