יועץ מיסוי פרישה

לאחר הפרישה לגמלאות הכספים שצברו הלקוחות בכספי חיסכון ופנסיה חייבים במס. תשלומי המיסים אינם חלים באופן אוטומטי על כל הכספים. החישוב נעשה בהתאם למסלול הפנסיה שבחרתם והשימוש העתידי בכספי הפיצויים והתמלוגים. האופציה הכי טובה עבור הפורשים היא לבחור במסלול פנסיה של קצבה חודשית. הקצבה מעודדת את הפנסיונר לנהל אורח חיים מאוזן. את שאר הכספים ניתן לחסוך באמצעות תוכניות חיסכון ייעודיות. חלק מהפורשים מעדיפים להשקיע את הכספים בנדל"ן או בשוק ההון. בכל המקרים הנתונים חשוב ביותר להתייעץ עם יועץ מיסוי פרישה.

היועץ מבצע עבור הלקוחות תחשיב מיסוי פרישה מתאים. לאחר עזיבת מקום עבודה העובד מקבל טופס 161 להורדה המכיל את הפירוט השלם של יתרות שנצברו במהלך השנים. הטופס מכיל את יתרות קופות הפיצויים ומענקי הפרישה. על העובד להודיע על תוכניותיו בנוגע לכספי הפיצויים למס הכנסה. בשלב זה הטיפול בבקשה חייב להיעשות על ידי יועץ מס מומחה לפרישה.

 

יועץ מיסוי פרישה

 

יועץ מס מומחה לפרישה לימודים ותעסוקה

יועצי מס המעוניינים להוסיף לעסק הפרטי שלהם ייעוץ פרישה חייבים בלימודים משלימים. המכללה לפרישה ופיננסים מציעה ללומדים קורסים והכשרות בתחום. קורס תכנון פרישה מיועד עבור יועצי מס, רואי חשבון, יועצים פנסיוניים, כלכלנים, סוכני ביטוח ועובדים נוספים מהתחום הפיננסי. מטרת הקורס היא הכשרת יועצי פרישה מובילים. מומחי פרישה, בקיאים בכל רזי המקצוע. הוספת ייעוץ פרישה לעסק הפרטי שלכם תקפיץ עבורכם את ההכנסה. בנוסף לכך תוכלו לשמר לקוחות קיימים ולהשאיר אותם אצלכם בעסק. בסיום הלימודים תקבלו תעודה של בוגר הסמכה תכנון פרישה.

הלימודים אצלנו במכללה מתקיימים גם במסלול מקוון. רבים מהסטודנטים שלנו הם אנשים עובדים. לפיכך קורסים מקוונים הם האופציה היחידה עבורם. כל הקורסים שלנו מועברים על ידי אנשי מקצוע מעולים בעלי ניסיון רב בתחום. בהתאם לכך אנחנו מאמינים בלימוד לצורך עשייה. לימוד אינטראקטיבי המתאים לעולם התעסוקה.