יועץ פרישה לגמלאות

לפני היציאה לגמלאות יש לטפל בכל העניינים הפיננסיים. במהלך השנים עובדים רבים צברו המון כספים בתוכניות הפנסיה השונות ובקרנות ההשתלמות. בזמן הפרישה יש לטפל בתשלומי הפיצויים וכל הפדיונות החד פעמיים. יועץ פרישה לגמלאות תומך בפורשים במהלך התהליך ומספק עבורם רשת ביטחון. באמצעות ייעוץ מקצועי ניתן לחסוך כספים רבים ולתכנן באופן מדויק את המשך השנים הבאות. אחד הדברים המרכזיים ביותר הוא תכנון ארוך טווח. בזמן הפנסיה יש לתכנן את ההוצאות בהתאם לסדרי עדיפויות משמעותיים ולקבוע את התקציב החודשי. כמובן שתכנון כלכלת המשפחה הוא נדבך הכרחי בכל שלב בחיים. אך בזמן הפנסיה יש לבצע מחדש חישוב מסלול.

ייעוץ פרישה כולל בתוכו גם תכנון נכון של כלכלת המשפחה. בעיקר חישוב ההוצאות וההכנסות בהתחשב בהוצאות חיוניות כגון בריאות וכלכלה, והוצאות חיוניות פחות, טיולים וסיוע כספי לילדים. באמצעות תכנון פרישה פנסיוני רבים מהפורשים יכולים לשמור על רמת חיים גבוהה. בהתאם לכך הזמן הפנוי העומד לרשותם מנוצל כהלכה. החיסכון על תשלומי מיסים מיותרים והתכנון של ההכנסה החודשית המתאימה, מאפשרים לפורשים לצאת לחיים חדשים. לנסוע לחו"ל, לבלות זמן רב עם המשפחה ולפנק את הנכדים.

 

יועץ פרישה לגמלאות

 

לימודי ייעוץ פרישה עבור סוכני ביטוח יועצי מס ורואי חשבון

הלימודים אצלנו במכללה מתאימים במיוחד עבור מקצוענים מהתחום הפיננסי. תכנית לימודים בהתאמה אישית לסוכני ביטוח, יועצי מס ורואי חשבון המעוניינים להוסיף ייעוץ פרישה למורים לעסק הפרטי שלהם. המכללה שלנו מכשירה מדי שנה עשרות יועצים מובילים המשתלבים בעבודה בכל רחבי הארץ. היתרון המרכזי של הוספת ייעוץ פרישה לעסק הפרטי היא שימור לקוחות. באמצעות שירותים המותאמים לפורשים, ניתן להציע ללקוחות קיימים להישאר אתכם לאורך שנים רבות. רבים מהפורשים מעדיפים כמובן לעבוד עם סוכן ביטוח או יועץ מס שהם מכירים. סוכן שעובד איתם כבר זמן רב והם יכולים לסמוך עליו בעיניים עצומות.