מומחה למיסוי ופרישה

מומחה למיסוי ופרישה מכיר מקרוב את כל הנושאים הנדרשים בשביל לקבל החלטות חשובות בעת פרישה מוקדמת או עזיבת מקום העבודה.
מומחה למיסוי המתמחה בייעוץ פרישה, מכיר לעומק את תחום המיסוי הקשור לפרישה מעבודה, תחום הדורש מקצועיות ומומחיות שרק מומחה למיסוי, המשמש גם כיועץ פרישה, יכול לטפל בכך כהלכה.
מיסוי על מענקי פרישה, טיפול בכספי הפיצויים והפנסיה, תכנון מס, משיכה של כספי הפנסיה או השקעה שלהם באפיקי חסכון חלופיים, כל הנושאים האלו ונושאים רבים נוספים, דורשים איש מקצוע מיומן שיעזור לפורש להגיע להחלטה הנכונה, בנוגע לניהול הכספים ולתשלום המיסים הנדרשים. מומחה לפרישה עוזר לפנסיונר לנהל נכון את כל הכספים שנצברו במהלך השנים בקופות גמל ובקרנות השתלמות, עוזר לו לבחור את מסלול הפנסיה האופטימאלי עבורו.
באמצעות תכנון נכון ניתן ליצור מקורות להכנסה חודשית קבועה במהלך הפנסיה ולתכנן בצורה נכונה את התקציב החודשי לתא המשפחתי, ליצור תזרים מזומנים מדויק ואחראי המבוסס על שיקול מקצועי.

תכנון פרישה הוא מעבר חצייה מצבירת הון לצריכת הון
במשך שנים רבות של עבודה, העובד עמל על צבירת הון ועל ניהול נכון של המשכורת החודשית. במהלך הפרישה וקבלת כספי הפיצויים, נדרש הפורש לנהל את הכספים בצורה חכמה. חלק מהפורשים השקיעו את כספם בקרנות הפנסיה השונות, בביטוח מנהלים או בקופות גמל. בכל המקרים הנתונים צריך לדעת איך ניתן למשוך את הכספים בצורה נכונה בשביל לא לשלם עמלות מיותרות, צריך גם לדעת בוודאות אילו כספים ניתן למשוך.
לדוגמא בשנת 2008 חל שינוי בחוק בנוגע לחסכון פנסיוני באמצעות ביטוח מנהלים, חסכון שנתקבל לפני 2008 ניתן למשוך כסכום חד פעמי, את הכספים שנכנסו לאחר 2008 ניתן לקבל כקצבה בלבד, אם הסכום של הקצבה עולה על 4,498 שקלים נכון לשנת 2021, ניתן למשוך את הסכום שנצבר מעל לסכום זה במשיכה חד פעמית.
מומחה פרישה עוזר למבוטח להבין לעומק את כל הזכויות המגיעות לו כחוק ומאפשר לו להגיע להחלטה נבונה. אנחנו מכשירים אנשי פיננסים כמומחים לפרישה. הוספת ייעוץ פרישה לעסק שלכם ישדרג עבורכם את הפרנסה ויאפשר לכם להרחיב את מעגל העבודה.