קורס ייעוץ פרישה

העולם הכלכלי הוא רחב מאוד, כולל הרבה מאוד ענפים ונישות אליהם יכולים להיכנס אנשי מקצוע. כך למשל, יעוץ הפרישה, תחום שאינו מעוגן בחוק, למעשה פרוץ ומאפשר לכל אחד להיכנס אליו כדי לייעץ לאנשים אחרים. היתרון הוא, שאנשים אשר רוצים להיכנס לתחום, לא חייבים בבחינות רגולטוריות ומנגד, מאפשר לאנשים ללא הכשרה נכונה להיכנס אליו. הצורך במתכנני פרישה הוא עצום, אנשים מפסידים המון כסף ללא מסלולי פרישה נכונים, ולכן, באורין שפלטר מציעים קורס לימודי תכנון פרישה איכותי בן 30 שיעורים, שיכול לעשות את ההבדל.

בקורס מקבלים הסטודנטים את האפשרות ללמוד את תחום ייעוץ הפרישה בצורה מקיפה ורחבה, ולפנות לקהל יעד גדול במיוחד. למעשה, כל מי שנמצא בשוק העבודה, נכלל בקהל היעד, שכן לא רק אנשים שיוצאים לגמלאות צריכים ייעוץ בנושא, אלא גם אנשים שמפוטרים או כאלה שבמעבר בין עבודות. נושא הפיטורין הוא מעניין מאוד, כי הוא אינו מתחבר לאנשים באופן אוטומטי לפנסיה, אך יש לו חשיבות בנושא הפיצויים וקרן הפנסיה כאחד. הפיצויים משולמים למפוטר בהתאם לתקופה בה עבד בחברה (מינימום של שנה), כלומר – המשכורת החודשית האחרונה כפול מספר שנות הוותק שלו בעבודה.

סכום אידיאלי עבור המפוטר

אפשרויות המיסוי בפיצויים הוא נושא מעניין מאוד, ואפשר להגיע לסכום אידיאלי עבור המפוטר, אם מקבלים את הייעוץ הנכון. באורין שפלטר מציעים קורס ייעוץ פרישה בן 30 שיעורים, העוזר לסטודנטים להבין גם את זכויות המפוטר, ואפשרויות המיסוי השונות בזמן פיצויים. חשוב להבין, לכל פעולה יש השלכה, וכדי להגיע לתוכנית המיסוי הטובה ביותר, זו שתשאיר את הלקוחות עם סכום הנטו הגבוה ביותר, צריך יועץ תכנון פרישה נכון, ולכן, המון אנשים מהתחום מעוניינים להיכנס לתחום ולהתחיל לייעץ בצורה מקצועית.