קורס לימודי תכנון פרישה

האפשרות לקבל קרנות השתלמות ממקום העבודה היא משמעותית עבור כל אחד מאיתנו. קרן השתלמות היא למעשה סוג של קופה משותפת של המעסיק והעובד, במסגרתה מפרישים אליה שני הצדדים סכום מסוים וזהה בכל חודש. לאחר תקופה מסוימת, שנמשכת כ-6 שנים, העובד יכול למשוך את הסכום כולו, וליהנות מסכום גבוה במיוחד בו הוא יכול להשתמש בצורה מיידית, או בצורה של השקעה. מעסיקים רבים לא מציעים קרנות השתלמות לעובדים שלהם, ומדובר בדרך כלל במעסיקים אמידים שיש להם אינטרס בו העובדים יישארו בעבודה במשך תקופה ארוכה.

לצד קרנות ההשתלמות, שהן יחסית נדירות, כל עובד המועסק במקום עבודה זכאי להפרשה לקופות גמל. התשואה היא הרבה יותר נמוכה, אך עדיין מדובר באלמנט חשוב שיכול לעשות את ההבדל ברגע הפרישה. באופן כללי, חשוב מאוד להתכונן לפרישה, ויש אנשים שיכולים לסייע בנושא. ייעוץ של תכנון פרישה, תוך כדי נגיעה בקרנות השתלמות וקופות גמל, הוא מקצוע מבוקש מאוד כיום, וכזה שיכול להיות רלוונטי לקהל יעד רחב במיוחד. אנשים אינם מודעים לזכויות שלהם ולאפשרות שלהם לבחור בתוכניות שונות, שנועדו כדי לחסוך להם כסף. לכן, מדובר בתחום שכדאי מאוד להיכנס אליו, וללמוד אותו בצורה הנכונה ביותר, למרות היותו מקצוע שאינו רגולטורי.

לייצר חיסכון חשוב

במכללת אורין שפלטר מציעים קורס לימודי תכנון פרישה לאורך 30 שיעורים, אשר מקיף בצורה מעמיקה ורחבה את הנושא, ומאפשר לאנשים לייעץ באופן מקצועי ובשכר גבוהה, ולייצר חסכון חשוב להרבה מאוד מהלקוחות שלהם. קהל היעד של הקורס אלו הם סוכני ביטוח, יועצים פנסיונים, יועצי המס ורואי החשבון, אשר מגיעים עם רקע מתאים, אך לא עם הידע הספציפי בנושא הפרישה, וכך, יכולים להגדיל את קהל הלקוחות שלהם וההכנסה שלהם.