קורס מיסוי פרישה

תשלום מיסים הוא חובה עבור כל אזרח והוא מהווה את הבסיס הכלכלי של כל מדינה. עם זאת, יש כמה דרכים חוקיות לשלם מיסים, וחשוב מאוד לראות כיצד ממקסמים את תוכנית המיסוי, בכל שלב בחיים, בכדי לשלם את המינימום האפשרי. זה נכון במיוחד בנושא הפרישה והפנסיה, כאשר אנשים נותרים עם סכומי כסף ומושכים אותם מבלי לחשוב על ההשלכות. תכנון של מיסוי בנושא קרנות הפנסיה הוא חשוב מאוד, גם בעת הפרישה, אך גם כאשר מפוטרים מעבודה או במעבר בין עבודות.

בסופו של דבר, היכולת לקבל פנסיה איכותית תלויה בין השאר, בקבלת פנסיה מהחברות המנהלות. לכל אדם יש חברה המנהלת עבורו את הפנסיה, אליה הוא זכאי בצורה מלאה בגיל פרישה (62 אצל נשים, 67 אצל גברים). עם זאת, ישנה זכאות חלקית שמתחילה בגילאים מוקדמים יותר, או בהסדרים מול המעסיקים השונים. החברה המנהלת מקבלת גם היא את חלקה, אך עם זאת, באמצעות יועץ תכנון פרישה טוב, אפשר להוזיל עלויות ולהישאר עם הרבה יותר כסף ביד. לאור הצורך והמודעות לנושא ייעוץ הפרישה, שהולכים וגדלים, במכללת אורין שפלטר, שהיא המכללה המובילה בישראל בתחומי הכלכלה והפיננסים השונים, מציעים קורס מיסוי פרישה בן 30 שיעורים, אשר מכשיר אנשים עם רקע לנושא, ומאפשר להם להיפתח לעולם חדש, מבוקש מאוד, ובעיקר רווחי.

לעבוד בצורה נכונה מול החברות המנהלות

קהל היעד של קורס ייעוץ פרישה הם סוכני בטוח, יועצים פנסיונים, רואי חשבון ויועצי מס, שיכולים להשלים את התוכן בקלות יחסית, ולהתחיל לייעץ לאנשים בתשלום. היכולת לעבוד בצורה נכונה מול החברה המנהלת היא קריטית, ובאורין שפלטר מסייעים ליועצי העתיד לעשות זאת בצורה אידיאלית, למען טובת הלקוחות שלהם, ובעקבות כך, להגביר את הערך שלהם עבור אותם לקוחות, שרוצים תוכנית פנסיה אידאלית.