קורס מתכנני פרישה

הרדיפה אחרי נחת כלכלית היא בלתי פוסקת, אך עבור הרבה אנשים, היא מגיעה כשהיא מהולה בעצב. הנושא של ירושות ועיזבונות הוא נושא כאוב, ולעיתים מסובך משפטית ואישית, אך עבור הרבה אנשים, מדובר ברגע בו הם מצליחים לקבל סכום כסף גדול ולהתחיל להתחשבן פחות עם ההוצאות. עם זאת, חשוב לדעת שלכל הכנסה יש מחיר, ולירושות יש משמעות גם מבחינת ההפרשות הפנסיוניות. כדי להצליח ולמקסם את הסכום בצורה נכונה, צריך לקבל ייעוץ והכוונה בנושא תכנון פרישה, כאשר מדובר בתחום די פרוץ בישראל.

יעוץ פרישה אשר מתייחס לנושא הירושה הוא נושא רגיש, וכדי להצליח להביא את הערך המוסף לקהל יעד גדול במיוחד, צריך לקבל את ההכשרה הנכונה. הרבה אנשי מקצוע מבצעים כיום ייעוץ פרישה ברמה זו או אחרת, אך דווקא כאשר מכניסים את נושא הירושה, צריכים לדעת לתכנן נכון כדי לדעת כיצד להוציא את המקסימום מהסכום המדובר. קהל היעד של אנשים הזקוקים לייעוץ פנסיוני כולל את כל אחד מאיתנו ולכן, יש הרבה אנשים שרוצים להיכנס לתחום ולהתחיל לעשות זאת בצורה מקצועית ויכולים לעשות זאת בעזרת קורס מתכנני פרישה של מכללת אורין שפלטר.

ערך אמיתי ללקוח

מכללת אורין שפלטר היא המכללה הטובה ביותר בארץ בתחום הכלכלה והיא מציעה קורס מיסוי פרישה איכותי לאנשים שבאים מתחומים כמו ראיית חשבון, ייעוץ מס, ייעוץ פנסיוני ומתחום הביטוח. הקורס הוא בן 30 שיעורים והוא מקיף בצורה אבסולוטית את נושא הפנסיה, עם יחס מיוחד לנושא הירושה והעזבונות, ומכין את אנשי המקצוע לייעוץ מקצועי אשר ייתן ערך אמיתי ללקוחות שלהם, שאינם יודעים לרוב מה הם הזכויות שלהם בנושא הפרשות הפנסיה, קרנות שונות, פיצויי פיטורין, וכמובן כל הנושא של ירושה וצוואות.