קורס ניהול פרישה

נושא הפנסיה הוא כזה שנוגע לכל מי שנמצא בשוק העבודה כיום. אנשים רבים כלל לא מבינים בנושא ושמים את מבטחם בהפרשות הסטנדרטיות של מקומות העבודה שלהם. האמת היא שאת הפנסיה ניתן לשדרג, לבחור מסלול נכון, וכתוצאה מכך לשפר ולשדרג את ההפרשות. למרות שמדובר בנושא שהוא כלל לא פשוט, הפרשות פנסיוניות נעשות בצורות שונות לאורך השנים, כאשר ניתן לשנות את אופי ההפרשה, לשלם דמי ניהול שונים ולעשות הרבה מאוד פעולות שיכולות לעזור לנו להשיג את התנאים האידיאליים לקראת הגיל השלישי. בנוסף, נושא הפנסיה הוא רלוונטי גם כאשר מפוטרים מעבודה אחת או עוברים מעבודה אחת לאחרת, ולכן, חשוב מאוד לקבל את כל המידע כדי למקסם את התקבול בסופו של עניין.

התחום של ייעוץ פרישה בישראל הוא כאמור פרוץ, ולא צריך תעודה מסוימת כדי לקבל רישיון לעבוד. לכן, אנשים שנמצאים בתחום בצורה כזו או אחרת, יכולים לשדרג את היכולות שלהם, ולעזור לאנשים בתכנון הפרישה שלהם. התוכן שניתן בקורס ייעוץ פרישה הוא פרקטי, עדכני וכולל אלמנטים במיסוי, פיננסיים ופנסיוניים. אפשר להסתכל על התחום כשליחות ולהבין שמדובר בנושא שחוסך לכל אחד מאיתנו המון כסף, ולכן הוא חשוב מאוד. בקורס אפשר לקבל מידע על הנושא של קצבה מזכה וקצבה מוכרת, אשר רלוונטיים להרבה מאוד אנשים.

מס או לא מס?

קצבה מוכרת היא קצבה שמקורה בתשלומים שבגינם שולם מס בעת ההפקדה לקופה ולכן אין חובה לשלם עליהם שוב מס. הנושא הזה הוא רלוונטי להמון פורשים שאינם יודעים אם הסכומים שהם צריכים לקבל חייבים במס או לא, וכאשר מקבלים את הכלים לעזור לאנשים בפן הזה, באמצעות קורס מאמני פרישה או ניהול פרישה אפשר לחסוך הרבה מאוד כסף לאורך השנים.