קורס תכנון פרישה מקוון

בשנה האחרונה לימודים מקוונים היו האופציה היחידה. אבל במכללה שלנו אנחנו עובדים עם קורסים מקוונים כבר שנים רבות. במיוחד בתחום של ייעוץ פרישה הקורסים און ליין שלנו הם הכרחיים ביותר. רוב הסטודנטים הם אנשים עובדים במשרה חלקית או מלאה ואין להם אפשרות לפקוד את ספסל הלימודים. בדיוק בשביל זה בנינו מערך מקוון המותאם לצרכי הלומדים. אחד הקורסים המובילים שלנו הוא קורס תכנון פרישה מקוון, המכשיר מדי שנה עשרות יועצי פרישה מובילים. הקורס שלנו מתאים לסוכני ביטוח, יועצי מס, רואי חשבון וכל מי שעובד בענף הפיננסי. הוספת ייעוץ פרישה לעסק הפרטי מגדיל את ההכנסה באופן משמעותי. כיום כל מי שפורש לגמלאות מתייעץ עם איש מקצוע בתחום. ייעוץ פרישה חוסך עבור לקוחות רבים אלפי שקלים בתשלומי מס ועוזר להם לתכנן נכון את כלכלת המשפחה.

 

קורס תכנון פרישה מקוון

 

לימוד דיגיטלי באווירה אישית OS-Experts

המכללה שלנו הוקמה על ידי אנשי מקצוע מעולים ומובילים בתחומם בארץ. בהתאם לכך כל הקורסים שלנו מכוונים ישירות למעגל התעסוקה. אנחנו לא מאבדים זמן יקר ומציעים לסטודנטים שלנו את הטוב ביותר בזמן הקצר ביותר. תוכניות הלימוד שלנו מותאמות באופן אישי לסטודנטים. למידה דיגיטלית אישית היא שם המשחק.
החלטתם למנף את הפעילות העסקית שלכם ולהוסיף יועץ פרישה לגמלאות לעסק הפרטי? הגעתם אל המקום הנכון.

אצלנו במכללה אנחנו שמים דגש מיוחד על צורכי הפורש ומשפחתו. בעיקר על המצב הרגיש של הפורשים. הדגש האישי בעבודה עם לקוחות שפרשו ממעגל העבודה הוא מרכזי ביותר. מדובר באנשים שנמצאים בשלב מעבר בחיים שלהם. מחיי עבודה פעילה לשלב הפנסיה. מעבר לייעוץ המקצועי הם חייבים להרגיש שאתם איתם לאורך כל הדרך. התפקיד שלכם הוא לספק עבורם רשת ביטחון אישית ומקצועית לשנים הבאות.