תכנון פרישה לגמלאות

נושא הפרישה הוא אינו נושא שנמצא בראש סדר העדיפויות של אנשים רבים, לבטח אנשים צעירים שלא מבינים עדיין את חשיבות הפנסיה. עם זאת, הנושא של תכנון פרישה מתחיל להיות רלוונטי עבור כל אחד מאיתנו כבר מגיל צעיר, ויש לו משמעות לא רק בפנסיה, אלא גם במעבר בין עבודות ואפילו במצב של פיטורים. לכן, חשוב מאוד להתייעץ עם גורמים מקצועיים המבינים בתחום, על מנת ליישם את תוכנית הטובה ביותר, וזו שתסתיים עם תשלום מיסים מינימליים למדינה.

אנשים עם מסלולי חיסכון לא מתוכננים משלמים הרבה מאוד מס לאורך השנים, עם המשיכות השונות. כדי להוריד את המס, חשוב לתכנן נכון, לבחור במסלול הולם, ולראות כיצד אפשר לייצר את אותו חיסכון בדרך הטובה ביותר. יועצי פנסיה/פרישה מהווים השקעה שמחזירה את עצמה בצורה מהירה מאוד, כאשר הם מייצרים חיסכון לאורך זמן ועוזרים לאנשים לבצע מהלכים חשובים בחיים, על מנת למקסם את תוכנית הפנסיה.

הכשרה מקיפה

נושא ייעוץ הפרישה הוא אינו מעוגן בחוק, והרבה אנשי מקצוע, כמו רואי חשבון ויועצי מס, יכולים להגדיל את הידע שלהם בתחום באמצעות קורס ייעודי, ולהתחיל לייעץ דרך קורס תכנון פרישה לפנסיה כדי לעזור לאנשים ולהגדיל את קהל הלקוחות שלהם. במכללה המקצועית של אורין שפלטר מציעים קורס תכנון פרישה לגמלאות בן 30 שיעורים אשר פונה בעיקר לאנשי מקצוע עם רקע רלוונטי ומסייע להם לקבל את ההכשרה הנכונה כדי להתחיל לעבוד במקצוע. בקורס מקבלים הכשרה מקיפה, הכולל באת כל היבטי הפרישה לרבות פנסיוני, פיננסי ומיסוי.