תכנון פרישה קורס

מרבית האנשים כלל לא יודעים כיצד פועלת החיסכון לפנסיה ומה משמעות משיכת הכספים כאשר הם מפוטרים או מחליטים להחליף עבודה. המון כספים הולכים לאיבוד בדרכים כאלו או אחרות, ולבטח כאשר משלמים המון מס בגלל בחירה בדרך לא נכונה. לכן, הנושא של ייעוץ פרישה הוא קריטי ויכול לחסוך לאנשים הרבה מאוד כסף. כיום יש מחסור ביועצי פרישה איכותיים, שכן מדובר בתחום שאינו מעוגן מבחינה רגולטרית. לאט לאט נכנסים לא מעט אנשי מקצוע אל התחום, אשר עוזרים לאנשים להישאר עם סכום נטו גדול ביד, והנישה הזו מתחילה להתמלא לאור הצורך הגדול.

קורס ייעוץ פרישה איכותי יכול לעזור ללא מעט אנשי מקצוע שנמצאים מסביב לתחום, כמו יועצי מס ורואי חשבון, להשלים את הידע החסר להם ולהתחיל לייעץ לאנשים בנושא פרישה. בתחום של תכנון פרישה קורס ייעודי של אורין שפלטר יכול לעשות את ההבדל. בקורס מקבלים אותם אנשי מקצוע את האפשרות לקבל את כל הפרטים בנושא, ובצורה מקיפה, ולהתחיל לייעץ בצורה מקצועית להמון אנשים שנמצאים בשוק העבודה. ולחדד ללקוחותיהם כי כל פעולה שמתרחשת במהלך השנים משפיעה על תוכנית הפרישה.

 

לקבל את המקסימום

בעזרת יועץ תכנון פרישה, ניתן לתכנן נכון ולמקסם הטבות וזכויות לגבי החסכונות הנמצאים בקופות השונות, על מנת לקבל את המקסימום האפשרי, ולבצע תשלום מס מינימלי בהתאם לניתן בחוק.