לימודי תכנון פרישה

רגע הפרישה והיציאה לגמלאות הוא מרגש ומהווה צומת דרכים בחיים. אנשים לוקחים את הפרישה בצורה שונה, חלק בשמחה וחלק עם קצת חששות, ורוצים לדעת שהם מסודרים מבחינה כלכלית, עם קרן פנסיה איכותית. קרן הפנסיה זה משהו שצריך לדאוג לו, ולשים אליו לב. ישנן דרכים שונות למימוש הכספים. כדי להישאר עם קרן איכותית ועם נטו גדול, חשוב להתמקד ולבצע מספר פעולות חשובות שיכולות לעזור, כולל ייעוץ תכנון פרישה מקצועי שיטפל בנושא ההפרשות לקרנות גמל ולקרן השתלמות.

כל שכיר בישראל מפריש חלק מהשכר שלו לקופות גמל, ויכול ליהנות מתשואה עם הזמן, שתעזור לו בעיקר כשיגיע לגיל השלישי. יתרה מכך, חלק מהעובדים בשוק מקבלים קרן השתלמות מהמעסיקים שלהם, העוזרת להם לצבור סכומים גבוהים, ולמעסיקים שלהם לשמור אותם במסגרת העבודה לשנים ארוכות. לכל סוג של הכנסה יש השפעה על תוכנית החיסכון לפנסיה, ולכן, ייעוץ פרישה נכון, הוא חשוב מאוד עבור כל אחד מאיתנו. יועץ פרישה לפנסיה הוא תחום מבוקש מאוד כיום ולמרות שהוא אינו מעוגן בחוק, הרבה אנשים בוחרים להיכנס אליו, דרך מסלול הלימודים של אורין שפלטר.

מה מגיע ומתי

לימודי תכנון פרישה לפנסיה של אורין שפלטר כוללים קורס בן 30 שיעורים, בו מקיפים באופן מושלם את התחום ולומדים את האספקטים הפיננסיים, הפנסיוניים וכאלו הנוגעים למס בתחום. כדי להצליח בתחום, צריך להתמקד בתחום הפרישה, ובאורין שפלטר מספקים תוכן איכותי ועדכני, שעוזר לסטודנטים לשדרג את עצמם ולהיכנס לתחום על מנת להרוויח. בקורס מלמדים כיצד לבצע תכנון פרקטי של מסלול הפרישה, ולעזור ללקוחות להבין מה מגיע להם ומתי, כולל נגיעה בנושא החשוב של מיקסום ההפרשות של קרנות הפנסיה וההשתלמות.