תכנון פרישה לימודים אונליין

נושא הפנסיה הוא כזה שנוגע לכל אחד מאיתנו, מגיל צעיר ולבטח בגיל מבוגר. אנשים רבים לא מבינים את הנושא ושמים את מבטחם במקומות העבודה שלהם, וחושבים שלא ניתן לשפר ולשדרג את תוכנית הפנסיה. הפרשות פנסיוניות נעשות בצורות שונות ומשונות לאורך השנים, כאשר ניתן לשנות את אופי ההפרשה, לשלם דמי ניהול שונים ולעשות הרבה מאוד פעולות שיכולות לעזור לנו להשיג את התנאים האידיאליים לקראת הגיל השלישי. לאור העובדות האלו, החשיבות של ייעוץ פרישה הוא חשוב מאוד.

המטרה של יועצים פנסיוניים היא לגרום למקסום כספי הפנסיה של הלקוחות שלהם. חשוב לבצע ייעוץ אצל איש מקצוע גם כאשר עוברים מקום עבודה, עובדים עם קופה שונה, וצריך לעדכן את ניהול הקופה וההפרשות אליה. העדיפות היא ללכת לייעוץ, בין אם דרך חברת הביטוח של מקום העבודה, או באופן פרטי, מפני שכל פעולה של אחוזי הפרשות או הורדה/העלאה של דמי ניהול, מתקבצת להרבה מאוד כסף בסופו של דבר. החשיבות של ייעוץ היא חשובה גם אם לוקחים בחשבון את נושא הצוואות, הירושות וההעברות הבין דוריות. לכל סוג של הכנסה יש משמעות, וכך גם לעזבונות העוברים הלאה בין צאצאים, ולכן, הערך של יועצי פרישה הוא גדול.

קורס אינטרנטי אינפורמטיבי

ייעוץ פרישה הוא תחום פרוץ, שאינו מעוגן רגולטורית, ולכן, הרבה מאוד אנשי מקצוע מתחום המיסוי וראיית החשבון עוסקים בו בצורה כזו או אחרת. כדי להצליח להתבלט, חשוב לקבל את ההכשרה הנכונה, כפי שנותנים בקורס תכנון פרישה לימודים אונליין במכללת אורין שפלטר. במכללה מאפשרים ללמוד בקורס תכנון פרישה אינטרנטי אינפורמטיבי בן 30 שיעורים שמסייע להשלים את כל החומר בנושא, ולהתחיל לייעץ בצורה אפקטיבית, לקהל יעד עצום.